Kosmetika není jen o kráse, ale i o zdraví pleti a proto se celkově orientuji na její omlazení a regeneraci, na řešení dermatologických problémů, na relaxaci a odpočinek mých klientů. Pracuji s prémiovou kosmetikou německé značky PHYRIS.

PHYRIS se individuálně stará o každého zákazníka, jeho pleť a osobní preference a zároveň nabízí kosmetickou péči pro každou situaci - vysoce efektivní a dobře tolerovanou. Vedle kosmetické péče o obličej vám nabízím tělovou a obličejovou depilaci, úpravu a barvení obočí nebo řas, kosmetické relaxační masáže a líčení pro každou příležitost.

Nejžádanější ošetření salonu ALENCIA:

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

mikrodermabraze - lymfodrenáž vyhladí mimické vrásky, zjemní pleť a zahladí póry, pomáhá léčit akné. Díky mikrodermabrazi získáte sametově hebkou pleť. Výsledkem budete ohromena hned po první aplikaci.

chemický peeling

CHEMICKÝ PEELING - SKIN RESULTS

- chemický peeling na bázi ovocných kyselin, který nastartuje metabolickou výměnu látek, vyhladí a rozjasní vaši pleť, zjemní pigmentové skvrny a je výborný pomocníkem při řešení akné a post akné stavů pokožky. Vaše pleť bude jako znovuzrozená.